ΠΡΟΣΟΧΗ !!! Το μάθημα «Τεχνολογία Ενσωματωμένων Συστημάτων Βασιζόμενων σε Μικροεπεξεργαστές» την επόμενη εβδομάδα

Οι διαλέξεις του μαθήματος «Τεχνολογία Ενσωματωμένων Συστημάτων Βασιζόμενων σε Μικροεπεξεργαστές» με τον κ. Νικολαρόπουλο, για όσους φοιτητές έχουν δηλώσει το μάθημα, θα πραγματοποιηθούν στο Εργαστήριο Ηλεκτρικών Κυκλωμάτων από την Τρίτη 19/11/2019 και ώρα 10:00 (παρουσία όλων των φοιτητών που έχουν δηλώσει το μάθημα) έως και την Παρασκευή 22/11/2019.

Τα μαθήματα που είναι προγραμματισμένα για το Εργαστήριο Ηλεκτρικών Κυκλωμάτων για την ίδια εβδομάδα (19/11-22/11) θα αναπληρωθούν μετά από συνεννόηση με τον υπεύθυνο καθηγητή.

Ο Πρόεδρος