Εισαγωγή στις βάσεις Δεδομένων (Εργαστήριο) – Δηλώσεις Εργαστηριακών Ομάδων

Οι δηλώσεις των εργαστηριακών ομάδων του μαθήματος Εισαγωγή στις βάσεις Δεδομένων (Εργαστήριο) θα πραγματοποιηθούν (από σήμερα έως και την Παρασκευή 23/02) με την δοκιμαστική εφαρμογή που βρίσκεται στο σύνδεσμο http://lessons.dcie.teiemt.gr/labs . Στην εφαρμογή έχει ενεργοποιηθεί προτεραιότητα εξαμήνου από σήμερα μέχρι και την Τετάρτη 21/02 που σημαίνει πως εργαστηριακή ομάδα μπορούν να δηλώσουν μόνον οι φοιτητές του Β εξαμήνου. Τις ημέρες Πέμπτη και Παρασκευή θα μπορούν να δηλώσουν ομάδα και φοιτητές των άλλων εξαμήνων.
Σε περίπτωση που γεμίσουν όλες οι εργαστηριακές ομάδες όσοι δεν μπορέσατε να δηλώσετε να είστε σε αναμονή διότι μπορεί να προστεθούν νέες ομάδες .
Μπορείτε να δηλώσετε κάποια από τις έξι εργαστηριακές ομάδες. Τα εργαστήρια θα πραγματοποιηθούν δίωρα εβδομάδα παρα εβδομάδα ξεκινώντας από τα εργαστήρια των ομάδων Α.
Έτσι την Δευτέρα 26/02/2018 θα πραγματοποιηθούν μόνον τα εργαστήρια των ομάδων Α ενώ τη Δευτέρα 05/03/2018 θα πραγματοποιηθούν μόνον τα εργαστήρια των ομάδων Β κ.ο.κ.

Σας εύχομαι Καλή Ακαδημαϊκή Περίοδο!