Εργαστήριο Τεχνικές Προγραμματισμού – Τελική εξέταση

Η τελική εξέταση του εργαστηρίου Τεχνικές Προγραμματισμού θα γίνει την Παρασκευή 5 Ιουνίου απο 8πμ έως 10πμ απομακρυσμένα μέσω zoom. Κατά την διάρκεια της εξέτασης οι φοιτητές θα πρέπει να έχουν μικρόφωνο, ακουστικά και ανοικτή την κάμερα του υπολογιστή τους. Στα πλαίσια της εξέτασης θα κληθείται να αναπτύξετε μια εφαρμογή σε java την οποία θα ανεβάσετε στο labs. Οσοι φοιτητές επιθυμούν να συμετέχουν στην εξέταση και δεν είναι δηλωμένοι στο labs στο τμήμα «Τελική Εξέταση», θα πρέπει να δηλωθούν μέχρι την Πέμπτη 4 Ιουνίου. Οι φοιτητές που είναι γραμμένοι σε άλλα τμήματα και παρόλα αυτά επιθυμούν να συμετέχουν στην τελική εξέταση δεν δύνανται να γραφτούν στο τμήμα «Τελική Εξέταση». Αντ’αυτού θα στείλουν στην διεύθυνση lmous@cs.ihu.gr email με θέμα «Τελική Εξέταση Ιούνιος 2020″. Στο περιεχόμενο του mail θα αναγράφεται ονοματεπώνυμο, ΑΕΜ και το τμήμα του εργαστηρίου στο οποίο είναι εγγεγραμμένοι.
Το link σύνδεσης στο zoom θα αναρτηθεί στην ασύγχρονη του μαθήματος 5 λεπτά πριν την έναρξη της εξέτασης.