Έναρξη Μαθημάτων Εαρινού Εξαμήνου 2019-2020 – Ενημέρωση για Κατευθύνσεις

Ανακοινώνεται ότι τα μαθήματα του εαρινού εξαμήνου ξεκινούν κανονικά από την επόμενη Δευτέρα 17/2/2020. Για την εγγραφή σας σε εργαστηριακά τμήματα θα πρέπει να παρακολουθείτε στις ανακοινώσεις των διδασκόντων.

Το Ωρολόγιο Πρόγραμμα έχει αναρτηθεί και μπορείτε να το δείτε από το μενού «Ημερολόγιο» στο «Ωρολόγιο Πρόγραμμα». Επίσης για όσους δεν το έχουν κάνει ακόμη μπορούν να ενημερωθούν για την εξέλιξη του ΠΠΣ Μηχανικών Πληροφορικής και τις προϋποθέσεις για τη λήψη Πανεπιστημιακού Τίτλου Σπουδών από το ίδιο μενού «Ημερολόγιο» στο «Ενημέρωση ΠΠΣ, Τίτλος Σπουδών Πανεπιστημιακής Εκπαίδευσης».

ΠΡΟΣΟΧΗ!!!
Την Τετάρτη 19/2/2020, στις 11:00, στην αίθουσα Α1, θα γίνει ενημέρωση για τις Κατευθύνσεις στο 6ο και  το 7ο εξάμηνο του Προγράμματος Προπτυχιακών Σπουδών Μηχανικών Πληροφορικής και θέματα που σας αφορούν (φοιτητές του ΠΠΣ Μηχανικών Πληροφορικής).

Ο Πρόεδρος του Τμήματος

Θεόδωρος Παχίδης