![Δηλώσεις εργαστηρίου “Προηγμένες Εφαρμογές Ψηφιακής Σχεδίασης” Δηλώσεις εργαστηρίου “Προηγμένες Εφαρμογές Ψηφιακής Σχεδίασης”](http://iiwm.teikav.edu.gr/iinew/wp-content/uploads/2016/02/ensomatomena-sistimata.png)
Δηλώσεις εργαστηρίου “Προηγμένες Εφαρμογές Ψηφιακής Σχεδίασης”
Όσοι φοιτητές που επιθυμούν δηλώσουν το εργαστήριο του μαθήματος «ΠΡΟΗΓΜΕΝΕΣ ΕΦΑΡΜΟΓΕΣ ΨΗΦΙΑΚΗΣ ΣΧΕΔΙΑΣΗΣ» καλούνται να δηλώσουν μέχρι και την Κυριακή 21/2 στη φόρμα.
Η τελική μορφή των τμημάτων θα οριστεί στο πρώτο μάθημα που θα πραγματοποιηθεί την Τετάρτη 24/2/2016 στις 8:00 στην αίθουσα του εργαστηρίου όπου και θα πρέπει να προσέλθουν όλοι οι ενδιαφερόμενοι.