ΤΕΛΙΚΗ ΕΞΕΤΑΣΗ – Εισαγωγή στον Προγραμματισμό Εργαστήριο

Ενημερώνουμε τους φοιτητές που έχουν δηλώσει το τμήμα Τελική Εξέταση πως την Παρασκευή 8 Ιανουαρίου 2021 ώρα 10:00 θα πραγματοποιηθεί η εξέταση του εργαστηρίου με χρήση του Zoom και του Courses.Η εξέταση θα αφορά ανάπτυξη προγράμματος με το Netbeans (δεν θα περιλαμβάνει multiple choices).

Αν κάποιοι δεν έχετε δηλώσει το τμήμα Τελική Εξέταση μπορείτε να το δηλώσετε μέχρι την Πέμπτη 07 Ιανουαρίου στο σύστημα courses.

Ο σύνδεσμος της τηλεσυνάντησης θα αναρτηθεί στην νέα ασύγχρονη εκπαίδευση https://moodle.cs.ihu.gr (μάθημα Εισαγωγή στον προγραμματισμό με C, C++) λίγο πριν τις 10:00 με τίτλο «Τηλεσυνάντηση – Τελική Εξέταση Εργαστηρίου».

Η εξέταση απευθύνεται στους φοιτητές που είχαν παρακολουθήσει το εργαστήριο σε προηγούμενο εξάμηνο με τελικό βαθμό κάτω από τη βάση και δεν είχαν κοπεί από απουσίες.

Η ΥΛΗ ΕΞΕΤΑΣΗΣ του εργαστηρίου αφορά όλο το υλικό που είναι αναρτημένο στην νέα ασύγχρονη εκπαίδευση με έμφαση στα PDFs Εργαστήριο – Εργασία Χ

Με εκτίμηση,

Β. Τσουκαλάς