ΡΟΜΠΟΤΙΚΗ ΚΑΙ ΑΛΛΗΛΕΠΙΔΡΑΣΗ ΑΝΘΡΩΠΟΥ ΜΗΧΑΝΗΣ – ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΟ

Ανακοινώνεται ότι τα μαθήματα στο εργαστήριο «Ρομποτική και Αλληλεπίδραση Ανθρώπου Μηχανής» θα ξεκινήσουν δια ζώσης κανονικά τη Δευτέρα 18/10/2021 σύμφωνα με το ωρολόγιο πρόγραμμα. Επειδή το 1ο μάθημα είναι πολύ σημαντικό για την πορεία όλου του εργαστηριακού μαθήματος, παρακαλούνται όλοι οι φοιτητές που παρακολουθούν το ΠΠΣ Μηχανικών Πληροφορικής και πρόκειται να παρακολουθήσουν το εργαστηριακό μάθημα να το δηλώσουν στην πλατφόρμα Διαχείρισης Ομάδων Μαθημάτων («https://courses.cs.ihu.gr/StudentWebApp/#no-back-button«) μέχρι και την Κυριακή 17/10/2021 και να προετοιμαστούν κατάλληλα για τη συμμετοχή τους στο εργαστήριο. Οι φοιτητές που θα παρακολουθούν το εργαστήριο θα πρέπει να έχουν πιστοποιητικό εμβολιασμού, rapid test ή ότι άλλο καθορίζεται στο ΦΕΚ 4406/24-9-2021 «Λειτουργία των Ανώτατων Εκπαιδευτικών Ιδρυμάτων (Α.Ε.Ι.) και μέτρα για την αποφυγή διάδοσης του κορωνοϊού COVID-19 κατά το ακαδημαϊκό έτος 2021-2022.»

Ο Διδάσκων
Θεόδωρος Παχίδης