Πανελλήνιος Διαγωνισμός Διαπραγματεύσεων Athens Negotiations Tournament

Ο Πανελλήνιος Φοιτητικός Διαγωνισμός Διαπραγματεύσεων του Athens Negotiations Tournament θα διεξαχθεί το Μάιο για 4η συνεχή χρονιά. Ο διαγωνισμός αποτελεί δράση του Τμήματος Οργάνωσης και Διοίκησης του Οικονομικού Πανεπιστημίου Αθηνών και απευθύνεται σε φοιτητές και φοιτήτριες από Ελλάδα και Κύπρο.
Η συμμετοχή στο ΑΝΤ είναι δωρεάν και προσφέρει μία πολύτιμη εμπειρία με διακρίσεις στους συμμετέχοντες και τα Ιδρύματα στα οποία φοιτούν. Ως Επιστημονικός Υπεύθυνος του διαγωνισμού θα ήθελα να σας καλέσω να πληροφορήσετε τους φοιτητές σας για τη δράση με ανάρτηση του Δελτίου Τύπου μας στην ιστοσελίδα του Τμήματός σας, e-mail στους φοιτητές ή/ και αναφορά στις διαλέξεις σας.
Για περισσότερες πληροφορίες μπορείτε να επισκεφθείτε την ιστοσελίδα του διαγωνισμού ant.aueb.gr, ενώ η αίτηση (έως 17.4.2022) υπάρχει στον ακόλουθο σύνδεσμο: ANT_Application

Θα ήταν χαρά μου να στηρίξετε τη δράση μας! Κάνοντας κλικ εδώ μπορείτε να δείτε το Δελτίο Τύπου του ΑΝΤ 2022.

Ευχαριστούμε εκ των προτέρων για το ενδιαφέρον και τη στήριξή σας.

Με εκτίμηση,

Ηλίας Καπουτσής