ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΟΥ ΣΗΜΑΤΑ & ΣΥΣΤΗΜΑΤΑ

Οι εξετάσεις στο εργαστήριο του μαθήματος ΣΗΜΑΤΑ & ΣΥΣΤΗΜΑΤΑ θα πραγματοποιηθούν στην αίθουσα WIN I την Δευτέρα 17-12-2018.
Οι σπουδαστές θα εξετασθούν στο Simulink, στις παραλλαγές των κάτωθι ασκήσεων των σημειώσεων: 1, 2, 3, 4, 5, 8, 9, 10, 11, 12, 13,14,15 των οποίων πρέπει να γνωρίζουν και το θεωρητικό μέρος.
Επιτρέπονται:
1. Επιστημονικό κομπιουτεράκι
2. Χάρακας
Δεν Επιτρέπονται:
1. Σημειώσεις κάθε είδους
2. Κινητά τηλέφωνα, Tablets και κάθε άλλη συσκευή
Οι εξετάσεις θα πραγματοποιηθεί σύμφωνα με το κάτωθι πρόγραμμα:

Α ΟΜΑΔΑ: 12.00-12.45
1. ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ 3482
2. ΑΪΒΑΖΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 3554
3. ΑΝΔΡΕΟΓΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 3693
4. ΑΝΤΟΝΙ ΜΑΡΙΑ 3917
5. ΑΡΓΚΕΝ ΖΟΤΚΑ 3883
6. ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 4016
7. ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 3916
8. ΒΕΝΙΑΜΙΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 4023
9. ΓΙΑΡΕΜΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ 3706
10. ΓΚΑΝΤΖΙΚΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 3576
11. ΓΟΥΣΙΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 3711
12. ΓΡΕΝΔΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 3861
13. ΓΡΟΠΑΛΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ 4022
14. ΔΑΛΑΚΟΥΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 3719
15. ΔΑΜΙΑΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 4008
16. ΔΑΜΙΑΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 3510
17. ΔΕΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 3717
18. ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 3907
19. ΔΗΜΟΥΔΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 3519
20. ΔΟΥΦΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 3974
21. ΔΡΑΓΟΥΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ 3854
22. ΕΞΟΥΖΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 3941
23. ΖΑΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 3317
24. ΖΑΦΕΙΡΟΥΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 3723
25. ΖΗΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 3725

Β ΟΜΑΔΑ: 13.00-13.45
1. ΖΗΠΠΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 3947
2. ΖΗΣΗ ΠΙΠΙΝΑ 3726
3. ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 4001
4. ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 3609
5. ΘΩΜΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 2581
6. ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣ 3514
7. ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 3728
8. ΚΑΛΑΙΤΖΟΓΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 3888
9. ΚΑΛΠΑΚΤΣΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 3421
10. ΚΑΝΕΛΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 4005
11. ΚΑΝΕΛΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 3557
12. ΚΑΡΑΒΑΛΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 3994
13. ΚΑΡΑΓΙΟΒΑΝΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ 3881
14. ΚΑΡΑΜΑΝΩΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 3932
15. ΚΑΡΑΜΠΕΛΑ ΜΑΡΙΑ 3732
16. ΚΑΡΑΝΤΩΝΑΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ 4010
17. ΚΑΡΠΟΥΖΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 3642
18. ΚΕΡΕΚΟΥ ΑΙΝΙΑΣ 3738
19. ΚΕΡΕΜΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 3855
20. ΚΗΛΙΚΗΣ ΣΥΜΕΩΝ 3739
21. ΚΟΡΔΟΓΙΑΝΝΗΣ ΦΩΤΙΟΣ 3870
22. ΚΟΣΜΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 3986
23. ΚΟΤΣΕΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 3950
24. ΚΟΥΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 3343
25. ΚΟΦΚΕΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 3858

Γ ΟΜΑΔΑ: 14.00-14.45
1. ΚΡΕΜΜΥΔΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 3561
2. ΚΡΙΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 3879
3. ΚΡΙΤΣΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 3491
4. ΚΩΣΤΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ 3942
5. ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 3750
6. ΛΑΡΧΑΝΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 3975
7. ΛΑΦΑΡΑΣ ΑΡΓΥΡΗΣ 3987
8. ΛΕΥΚΙΑΣ ΗΛΙΑΣ 3983
9. ΜΑΓΔΑΛΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 3755
10. ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 3756
11. ΜΑΚΡΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ 3615
12. ΜΑΛΑΜΑΤΙΝΟΣ ΜΑΡΙΟΣ-ΧΡΗΣΤΟΣ 3988
13. ΜΑΝΩΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 3945
14. ΜΑΡΚΕΛΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 3900
15. ΜΑΣΛΟΥΝΚΑΣ ΛΑΖΑΡΟΣ 3319
16. ΜΑΤΡΑΠΑΖΗΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ 3559
17. ΜΕΝΤΙΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 3366
18. ΜΙΧΑΗΛ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 4024
19. ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 3919
20. ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 3646
21. ΜΠΑΝΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1862
22. ΜΠΗΤΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 3890
23. ΜΠΙΡΚΑ ΓΚΙΕΡΚΙ 3954
24. ΜΠΙΤΣΕΒΑ ΑΝΝΑ 3596
25. ΜΠΟΡΟΔΗΜΟΥ ΟΛΓΑ 3604

Δ ΟΜΑΔΑ: 15.00-15.45
1. ΜΩΥΣΙΔΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 3627
2. ΝΑΛΜΠΑΝΤ ΣΕΡΚΑΝ 4045
3. ΝΕΜΟΥΚΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 3478
4. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 3872
5. ΝΙΚΟΛΟΑΟΥ ΣΑΒΒΑΣ 3910
6. ΞΕΠΛΑΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 3937
7. ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΛΕΩΝΙΔΑΣ 3780
8. ΟΥΖΟΥΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 4065
9. ΠΑΛΑΒΡΑΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 3782
10. ΠΑΜΟΥΖΑΚΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 3543
11. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 3785
12. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 3589
13. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 3563
14. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 3788
15. ΠΑΠΑΜΑΡΙΝΟΥΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 4027
16. ΠΑΠΑΣΤΕΡΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 3606
17. ΠΑΣΧΟ ΚΟΝΣΤΑΝΤΙΝ 3880
18. ΠΑΣΧΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 3797
19. ΠΑΤΕΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 3960
20. ΠΟΛΥΖΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 3531
21. ΡΟΙΔΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 3889
22. ΣΑΛΑΜΠΑΣΗΣ ΝΙΚΟΣ 4052
23. ΣΑΜΑΡΑΣ ΣΤΕΛΙΟΣ 3498
24. ΣΑΝΔΡΟΣ ΑΝΕΣΤΗΣ 4025
25. ΣΑΠΟΥΝΤΖΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ 3951

Ε ΟΜΑΔΑ: 16.00-16.45
1. ΣΑΡΑΦΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 3669
2. ΣΙΔΗΡΕΝΙΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 3936
3. ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 3812
4. ΣΙΟΥΤΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 4028
5. ΣΚΑΡΛΑΤΟΣ ΗΛΙΑΣ 3814
6. ΣΟΥΒΛΕΡΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ 3852
7. ΣΠΑΝΙΔΗΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ 3340
8. ΣΠΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 3815
9. ΣΤΑΘΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΟΣ 4031
10. ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 3373
11. ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 3859
12. ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 3453
13. ΣΩΤΗΡΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 3617
14. ΤΑΞΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 892
15. ΤΕΡΤΥΛΙΝΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 3997
16. ΤΖΕΒΕΛΕΚΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ 3538
17. ΤΖΙΑΜΠΑΖΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 3896
18. ΤΖΙΚΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 3822
19. ΤΖΙΩΛΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ-ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 3823
20. ΤΖΩΓΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 3985
21. ΤΟΝΤΟΡΟΒ ΑΝΓΚΕΛ 3957
22. ΤΟΠΟΥΡ ΟΓΛΟΥ ΟΥΜΙΤ 2977
23. ΤΡΑΠΤΣΙΩΝΗΣ ΝΙΚΟΣ 3884
24. ΤΣΑΚΗΡ ΜΕΜΕΤ ΓΚΑΜΖΕ 4063
25. ΤΣΑΚΙΡΗ ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ 3448

ΣΤ ΟΜΑΔΑ: 17.00-17.45
1. ΤΣΑΚΙΡΗΣ ΜΑΡΚΟΣ 2845
2. ΤΣΑΡΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ-ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ 3622
3. ΤΣΕΛΕΛΙΔΟΥ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ 3649
4. ΤΣΙΛΙΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 3635
5. ΤΣΙΟΥΠΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 4036
6. ΤΣΙΡΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 3687
7. ΤΣΟΥΡΑΠΑΣ ΠΟΛΥΖΩΗΣ-ΡΑΦΑΗΛ 3681
8. ΦΕΪΖΟΓΛΟΥ ΕΥΡΕ 3833
9. ΦΥΛΑΧΤΟΣ ΑΡΓΥΡΗΣ 3977
10. ΦΥΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 3579
11. ΦΩΤΙΑΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 3445
12. ΧΑΪΤΑ ΤΟΥΜΑΗ 3457
13. ΧΑΤΖΗ ΑΧΜΕΤ ΑΛΗ 3837
14. ΧΑΤΖΗΦΩΤΙΑΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 3841
15. ΧΕΙΡΔΑΡΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 3842
16. ΧΡΥΣΟΥΛΑΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 4009