ΕΞΕΤΑΣΗ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΟ ΣΗΜΑΤΑ & ΣΥΣΤΗΜΑΤΑ

Οι εξετάσεις στο εργαστήριο του μαθήματος ΣΗΜΑΤΑ & ΣΥΣΤΗΜΑΤΑ θα πραγματοποιηθούν στο εργαστήριο WIN II την Δευτέρα 9-1-2017, σύμφωνα με το κάτωθι πρόγραμμα:

ΩΡΑ 12.00 – 13.00

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΑΕΜ
1 ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ 3482
2 ΑΓΓΕΛΙΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 3399
3 ΑΓΙΑΣΜΑΤΖΗ ΣΟΦΙΑ 3636
4 ΑΪΒΑΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 3554
5 ΑΛΙΚΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ 3429
6 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ 3271
7 ΑΡΧΟΝΤΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 3568
8 ΑΧΜΕΤΣΙΚ ΣΕΖΓΚΙΝ 2873
9 ΒΑΡΕΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 3449
10 ΒΑΣΙΑΝΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 3545
11 ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 3400
12 ΒΑΣΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 3520
13 ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 3647
14 ΓΚΑΝΤΙΤΖΙΚΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 3576
15 ΓΟΥΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 3201
16 ΔΑΛΑΚΟΥΡΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ 3382
17 ΔΑΜΙΑΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 3510
18 ΔΑΣΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΑΒΡΙΗΛ 3360
19 ΔΕΔΕ ΣΙΝΑΝ 2961
20 ΔΗΜΟΥΔΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 3519
21 ΕΠΕΣΛΙΔΗΣ ΔΩΡΟΘΕΟΣ 3489
22 ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΜΑΡΙΑ 2691
23 ΖΑΜΠΑΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 3334

 

ΩΡΑ 13.00 – 14.00

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΑΕΜ
24 ΖΑΧΑΡΙΑΔΟΥ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ 3624
25 ΖΕΓΚΙΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 3556
26 ΖΗΚΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 3392
27 ΘΕΟΦΑΝΟΥΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 3437
28 ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 3609
29 ΘΩΜΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 2581
30 ΙΩΣΗΦΙΔΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 3187
31 ΚΑΓΚΑΣΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 3660
32 ΚΑΚΟΥΛΙΑΔΟΥ ΕΛΕΝΗ 3270
33 ΚΑΛΕΑΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 3210
34 ΚΑΛΟΤΣΙ ΜΠΡΟΥΝΟ 3541
35 ΚΑΛΠΑΚΤΣΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 3421
36 ΚΑΝΕΛΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 3557
37 ΚΑΡΙΩΤΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 3452
38 ΚΑΡΠΟΥΖΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 3642
39 ΚΑΡΥΩΤΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 3298
40 ΚΑΣΑΡΗ ΑΡΗΣ 3661
41 ΚΟΛΟΒΟΥ ΖΗΝΟΒΙΑ 3580
42 ΚΟΠΑΝΟΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 3330
43 ΚΟΡΔΟΥΛΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ 3171
44 ΚΟΥΚΑΣ ΘΕΡΑΠΟΝΤΑΣ 3506
45 ΚΟΥΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 3343
46 ΚΟΥΡΚΟΥΜΕΛΗ ΕΥΤΕΡΠΗ 3446

ΩΡΑ 14.00 – 15.00

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΑΕΜ
47 ΚΟΥΤΑΛΙΑΓΚΑ ΓΕΩΡΓΙΑ 3553
48 ΚΡΕΜΥΔΑΣ ΘΑΝΑΣΗΣ 3561
49 ΚΡΙΤΣΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 3491
50 ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 3168
51 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 3351
52 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ 3260
53 ΚΩΣΤΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ 3492
54 ΛΑΓΟΥΜΙΔΗ ΜΑΡΙΑ 3658
55 ΛΑΣΚΑΡΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ 3677
56 ΛΑΣΚΙΔΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ 2604
57 ΛΟΛΑΣ ΦΩΤΙΟΣ 3485
58 ΜΑΚΡΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ 3615
59 ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗ EYTYXIA 3455
60 ΜΑΝΟΥΣΑΡΙΔΗΣ ΝΑΠΟΛΕΩΝ 3385
61 ΜΑΣΛΟΥΝΚΑΣ ΛΑΖΑΡΟΣ 3319
62 ΜΑΤΡΑΠΑΖΗΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ 3559
63 ΜΕΝΤΙΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 3366
64 ΜΟΥΡΕΛΑΤΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 3316
65 ΜΟΥΤΣΑ ΚΛΟΝΤΙΑΝ 3586
66 ΜΠΑΚΙΡΤΣΗ ΕΡΜΙΟΝΗ 3504
67 ΜΠΑΜΠΟ ΑΝΤΕΓΙΝΚΑ-ΛΟΥΚΑΣ 3496
68 ΜΠΑΝΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1862
69 ΜΠΕΣΙΡΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 3665

 

ΩΡΑ 15.00 – 16.00

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΑΕΜ
70 ΜΠΙΤΣΕΒΑ ΑΝΝΑ 3596
71 ΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 3465
72 ΜΠΟΝΙΑΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 3314
73 ΜΠΟΡΟΔΗΜΟΥ ΟΛΓΑ 3604
74 ΜΠΡΑΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 3652
75 ΜΩΫΣΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 3627
76 ΝΤΙΝΑΚΟΥΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ 3365
77 ΠΑΜΟΥΖΑΚΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 3543
78 ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ 3539
79 ΠΑΠΑΔΗΜΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 3275
80 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 3011
81 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΚΕΙΜ 3562
82 ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ-ΛΟΥΤΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 3655
83 ΠΑΠΑΡΓΥΡΙΟΥ ΜΙΧΑΗΛ 3381
84 ΠΑΠΑΣΤΕΡΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 3606
85 ΠΑΤΕΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 3152
86 ΠΕΠΕΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 3656
87 ΠΙΤΣΙΑΒΑ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ 3626
88 ΠΙΤΣΩΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 3432
89 ΠΟΛΥΖΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 3531
90 ΠΟΛΥΖΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 3578
91 ΡΑΟΥΤΣΑ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 3393
92 ΡΕΒΕΝΙΚΙΩΤΗΣ ΝΙΚΗΤΑΣ 3047

 

 

ΩΡΑ 16.00 – 17.00

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΑΕΜ
93 ΣΑΒΒΙΔΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ 3527
94 ΣΑΒΒΙΔΟΥ ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ 3525
95 ΣΑΔΡΑΖΑΜΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 3451
96 ΣΑΚΙΣΛΟΓΛΟΥ ΛΟΥΚΑΣ 3230
97 ΣΑΜΑΡΑΣ ΣΤΕΛΙΟΣ 3498
98 ΣΑΜΛΙΔΟΥ ΖΩΗ 3416
99 ΣΑΜΟΥΗΛΙΔΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ 3364
100 ΣΑΡΡΑ ΦΛΩΡΕΝΤΙΑ 3662
101 ΣΓΟΥΡΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 3500
102 ΣΙΑΝΔΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 3481
103 ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 3518
104 ΣΚΟΥΤΕΛΗ ΕΥΓΕΝΙΑ 3388
105 ΣΚΥΛΙΤΣΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 3411
106 ΣΠΥΡΙΔΩΝΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 3296
107 ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 3560
108 ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 3581
109 ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 3453
110 ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 3618
111 ΤΖΕΒΕΛΕΚΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ 3538
112 ΤΖΕΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ 3639
113 ΤΖΕΣΟΥΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 3371
114 ΤΖΙΑΤΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 3577
115 ΤΟΠΙ ΕΡΝΤΙΣ 3678

 

ΩΡΑ 17.00 – 18.00

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΑΕΜ
116 ΤΟΠΟΥΡ ΟΓΛΟΥ ΟΥΜΙΤ 2977
117 ΤΟΥΜΑΝΙΔΗΣ ΑΒΡΑΑΜ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ 3329
118 ΤΣΑΚΑΛΙΔΟΥ ΒΙΚΤΩΡΙΑ-ΝΙΚΟΛΕΤΑ 3628
119 ΤΣΑΚΑΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 3521
120 ΤΣΑΚΙΡΗ ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ 3448
121 ΤΣΑΡΑΜΠΟΥΛΙΔΗΣ ΑΓΗΣΙΛΑΟΣ 3512
122 ΤΣΑΡΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ-ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ 3622
123 ΤΣΕΛΕΛΙΔΟΥ ΦΡΟΣΩ 3649
124 ΤΣΕΡΚΕΖΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 3352
125 ΤΣΙΛΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 3635
126 ΤΣΙΦΟΥΤΟΥΔΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2751
127 ΤΣΟΥΡΑΠΑΣ ΠΟΛΥΖΩΗΣ-ΡΑΦΑΗΛ 3681
128 ΥΦΑΝΤΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 3233
129 ΦΙΛΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 3244
130 ΦΡΑΓΚΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 3417
131 ΦΥΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 3579
132 ΧΑΙΤΑ ΤΟΥΜΑΗ 3457
133 ΧΑΤΖΗΑΛΕΞΙΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 3402
134 ΧΑΤΖΗΠΕΤΡΟΥ ΠΕΤΡΟΣ 3683
135 ΧΡΗΣΤΟΓΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 3573
136 ΜΠΑΜΠΕΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 3278
  • Αλλαγές στις Ομάδες δεν επιτρέπονται
  • Εάν κάποιος(α) σπουδαστής(α) δεν εμφανίζεται στις καταστάσεις (ενώ έχει δικαίωμα συμμετοχής στις εξετάσεις), παρακαλώ να επικοινωνήσει με τον Καθηγητή του μαθήματος στο email: tsirigo@teiemt.gr

Οι σπουδαστές θα εξετασθούν στο Simulink, στις κάτωθι ασκήσεις των σημειώσεων: 1, 2, 3, 4, 5, 9, 10, 12, 13, των οποίων πρέπει να γνωρίζουν και το θεωρητικό μέρος.

 

Επιτρέπονται:

  1. Επιστημονικό κομπιουτεράκι
  2. Χάρακας

Δεν Επιτρέπονται:

  1. Σημειώσεις κάθε είδους
  2. Κινητά τηλέφωνα, Tablets και κάθε άλλη συσκευή